No mums

Mebler preču klāstā var atrast kvalitatīvas, sertificētas biroja, skolas un bērnudārza mēbeles, kas izgatavotas pēc augstākiem kvalitātes standartiem.

Rūpnīca ir aprīkota ar modernām ražošanas iekārtām, kas samazina iespējamās ražošanas kļūdas. Turklāt lielākā daļa materiālu izgatavošanas, piemēram, metāla cauruļu locīšana, notiek uz vietas, kas nodrošina nemainīgu kvalitātes standartu un samazina iespējamās piegādes problēmas.

Kontrolējot visu ražošanu no sākuma līdz beigām, mēs varam garantēt produktu savlaicīgu pabeigšanu un nemainīgi augstu kvalitāti.

Play Video

Funkcionālas mēbeles katrai izglītības iestādei!

Skolas mēbeles

Mums ir liela skolas mēbeļu izvēle. No skolas galdiem līdz dažādiem skolas piederumiem. Regulējami augstumi galdiem un krēsliem, galdi grupu darbam, daudz krāsu un modeļu. Papildus tāfeles un laboratorijas mēbeles.

kokkupandavad koolilauad ringis

Bērnudārza mēbeles

Mēs palīdzam izveidot patiesi aizraujošu un jautru vietu, kur mācīties un spēlēties no bērnudārza un kāpēc gan ne bērnu stūrīša mājās. Daudzas krāsas un modeļi, attīstot moduļu sienas un jautrus grupu galdus.

Biroja mēbeles

Piedāvājam plašu biroja mēbeļu klāstu – ar dažādu stilu, funkcionalitāti un materiāliem. Mēbeles dažādu zonu lietošanai - vadītāja birojam, darbības zonai, uzņemšanas zonai un arī mājas biroja lietošanai. Mēs ticam, ka katrs pie mums atradīs kaut ko sev piemērotu biroja mēbeles. Papildus piedāvājam pieskaņotas biroja mēbeles vadītāja sēdeklis, biroja krēsli un arī klientu krēsli.

KVALITĀTES GARANTIJA

Produktu kvalitāti nodrošina tikai vadošo Eiropas ražotāju sertificētu materiālu un izturīgu komponentu izmantošana.

Lielākā daļa skolu un bērnudārzu mēbeļu ir sertificētas un tām ir atbilstoši Eiropas kvalitātes sertifikāti.

Turklāt skolu un bērnudārzu mēbeļu ražošana ir izstrādāta, dokumentēta un ieviesta atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 kvalitātes sistēmas prasībām, kas garantē augstu kvalitāti katrā ražošanas posmā atbilstoši starptautiskajiem standartiem.

Mūsdienīgs aprīkojums un kvalificēts darbaspēks ļauj izgatavot mēbeles atbilstoši labākajiem Eiropas standartiem un izmantot mūsdienīgas ražošanas iekārtas:

Griešanas iekārtas Selco "Biesse" (Itālija) un Holzma "HOMAG Group" (Vācija)
Malu apstrādes mašīnas Brandt "HOMAG Group" (Vācija)
Urbjmašīnas Skipper “Biesse” (Itālija) un Weeke “HOMAG Group” (Vācija)
Frēzmašīnas Rover “Biesse” (Itālija), Weeke “HOMAG Group” (Vācija)
Daudzfunkcionāls mašīnu centrs Skill "Biesse" (Itālija)
Robotu metināšanas centrs "Panasonic" (Japāna)