Mebler produkti veicina vēlmi mācīties, veidojot iedvesmojošas un iekļaujošas mācību vides skolām un bērnudārziem.

Mebler piedāvā augstas kvalitātes un Eiropas Savienības sertificētus produktus mācību vides veidošanai un attīstībai Igaunijā un Somijā.

Mūsu interneta veikalā var atrast vairāk nekā 3000 preču izlasi skolām un bērnudārziem - pilnvērtīgu mācību vidi iekārtošanai, skolas piederumiem, spēlēm un rotaļlietām, Grattnels plauktu sistēmām, audzinātāju un biroja mēbelēm, bērnudārzu skapjiem un gultām...

Mūsu produktu klāsta pamatā ir praktiskums, ilgtspējība, drošība un atbildība.

Mebler mudina un atbalsta mācīšanos!

Skolas mēbeles

Mums ir liela skolas mēbeļu izvēle. No skolas galdiem līdz dažādiem skolas piederumiem. Regulējami augstumi galdiem un krēsliem, galdi grupu darbam, daudz krāsu un modeļu. Papildus tāfeles un laboratorijas mēbeles.

Bērnudārza mēbeles

Mēs palīdzam izveidot patiesi aizraujošu un jautru vietu, kur mācīties un spēlēties no bērnudārza un kāpēc gan ne bērnu stūrīša mājās. Daudzas krāsas un modeļi, attīstot moduļu sienas un jautrus grupu galdus.

Biroja mēbeles

Piedāvājam plašu biroja mēbeļu klāstu – ar dažādu stilu, funkcionalitāti un materiāliem. Mēbeles dažādām zonām - vadītāja birojam, darbības zonai, uzņemšanas zonai un arī mājas biroja lietošanai. Mēs ticam, ka ikviens var atrast sev piemērotas biroja mēbeles. Papildus piedāvājam biroja mēbelēm pieskaņotus vadītāju krēslus, biroja krēslus un klientu krēslus.